Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

Zentyal Serwer - darmowy exchange oraz ActiveDirecroty

 

W najnowszej ofercie nasze firmy znalazł się serwer Exchange oparty na systemie Linux. Zentyal jest serwerem typu Small Business, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze usługi jakie powinien mieć serwer w małej i średniej firmie. Co najważniejsze to produkt open source, czyli licencja na używanie Exchange linux jest bezpłatna. Sam producent oferuje odpłatne wsparcie dla swoich produktów.

Nasz firma oferuje usługę wdrożenia Exchange Zentyal opartego o serwer Linux.

 

Główne moduły jakie posiada Zentyal:

- Active Exchange - połączone do niego

 MS outlooki, podczas pracy zachowują

 się tak samo  jak w Microsoft Exchange

- zarządzanie użytkownikami i grupami.

- Gateway oraz UTM

- VPN

- zarządzanie udostępnionymi zasobami.

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.

 

W przypadku firmy, która ma 20 uzytkowników, koszt oprogramowania Zentyal wynosi 0 zł, w przypadku licencji Microsoft to wydatek okolo 16 tyś złotych.