Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

Opieka informatyczna i usługi informatyczne dla firm

 

Informatyka to bardzo rozległa dziedzina, na którą składa się wiele gałęzi. Powoduje to trudności w zatrudnieniu w firmie pracownika, którego umiejętności i wiedza pozwoliłyby na samodzielną realizację wszystkich zadań: programowania, grafiki, naprawy sprzętu komputerowego. Racjonalnym rozwiązaniem wydaje się podjęcie współpracy z zewnętrzną firmą, która profesjonalnie i kompleksowo zrealizuje usługi informatyczne. W NG Solutions do Państwa dyspozycji pozostaje wyspecjalizowany personel, który specjalizuje się w wielu dziedzinach oferując szeroką opiekę informatyczną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie każdy pracownik musi znać szczegółowo zagadania komputerowe. Dla wielu osób sprzęt IT, to jedynie narzędzie pracy. Korzystając z usługi helpdesk, zapewniają Państwo swoim pracownikom pomoc w krytycznych sytuacjach. Pomoc ta realizowana jest na kilka sposobów. Od zwykłej rozmowy telefonicznej, przez zdalne przejęcie komputera pracownika, po oddelegowanie naszego specjalisty do Państwa firmy.

Kluczową rolę we wsparciu odgrywa system zdalnej pomocy. Takie rozwiązanie pozwala komunikować się z komputerem pracownika dosłownie wszędzie gdzie ma tylko dostęp to Internetu. Kluczowy w tym rozwiązaniu jest czas reakcji, bo potrafi się skrócić nawet do 10 minut.   W celu  polepszenia obsługi awarii, wprowadziliśmy dla naszych klientów specjalny system zgłaszania problemów. System automatycznie nadaję numery zgłoszeniom, co pozwala szybko sprawdzić status problemu.

HelpDesk

 

Administracja Serwerami

Obsługujemy i tworzymy od podstaw infrastrukturę serwerową w firmie, zajmujemy się systemami firewallowymi, oferujemy również możliwość podłączenia do automatycznego systemu kopii zapasowych danych. Administracja serwerami odbywa się 24 godziny na dobę. Gwarantujemy błyskawiczną reakcję w przypadku awarii.

Windows serwer 2003,

Windows serwer 2008,

Windows serwer 2012,

Windows serwer SBS 2008,

Windows serwer SBS 2011.

 

Serwery WWW,

Serwery Pocztowe

Serwery bazodanowe

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.