Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

    Jak powszechnie wiadomo, informatyka jest bardzo szeroką dziedziną. W związku z tym bardzo trudno jest zatrudnić w firmie jedną osobę, która posiadałaby wystarczającą wiedzę zarówno na temat programowania, jak i serwisowania czy projektowania graficznego. W tym przypadku dużo bardziej racjonalne jest korzystanie z firm zewnętrznych, dostarczających kompleksowe usługi. NGSolutions to zespół specjalistów róznych dziedzin informatyki. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis działalności.

NG Solutions rozpoczęło swoja działalność w 2005r. Od samego początku, celem firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usług informatycznych. Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze średnich przedsiębiorstw oraz świadczeniu usług outsourcingu IT.

 

Misja

 

Misją NGsolutions jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług informatycznych dla firm. Jest to możliwe dzięki zespołowi odpowiednio wykształconych osób, co potwierdzają liczne certyfikaty.

 

Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów biznesowych, a czynimy to za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań IT. Naszą największą zaletą jest połączenie indywidualnego i kompleksowego podejścia do klientów, które zapewnia im spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi informatycznych.

 

Gwarancja Jakości

 

Przykładając olbrzymią wagę do jakości świadczonych usług, proponujemy naszym klientom unikalny program „Gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji albo zwrot 100% kwoty”. W jego ramach przez dwa miesiące testują Państwo NGsolutions. Jeżeli w tym czasie nie będą Państwo w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, zwracamy całą zainwestowaną kwotę!

 

Polityka dobrej ceny

 

Doceniając stałych klientów, a także wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy unikalny program lojalnościowy. Pozwala on Państwu obniżyć koszty obsługi informatycznej w firmie nawet o 50% podstawowej kwoty, a nam powiększyć grono firm, w których sprzęt komputerowy działa bez zarzutu!

 

Jeżeli więc macie Państwo podpisaną stałą umowę serwisową, wystarczy, że polecicie naszą firmę znajomym przedsiębiorcom. Jeśli również oni zdecydują się na nasze usługi, automatycznie otrzymujecie Państwo rabat 10% od pierwotnej kwoty. Rabaty mogą sumować się analogicznie do powyższego, aż do 50%!

Właściciel - Nikodem Zdzieborski

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.