Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

Backup w abonamencie

 

Wiele firm zadaję sobie pytanie co najważniejsze jest w infrastrukturze IT.  Dla profesjonalistów odpowiedź jest oczywista, najważniejsze jest zabezpieczenie danych czili backup.  Jeżeli nie wiesz od czego zacząć to nasza usługa jest dla ciebie. Dostarczymy sprzęt oraz oprogramowanie i dodatkowo z konfigurujemy dla  Ciebie, a wszystko to cenie miesięcznego abonamentu.

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.

 

Backup i szybkie odzyskiwanie danych po awarii  

 

 

Rozwiązania NG Date Care to kompleksowe narzędzie pozwalające zabezpieczyć Twoją firmę przed utratą danych. Korzystają z naszej usługi  możesz zapomnieć o codziennym tworzeniu kopii zapasowych stacji roboczych czy serwerów. NG Date Care będzie tworzyć kopie chronionych dysków nawet co 15 minut, działając w tle i nie przeszkadzając w codziennej pracy.

 

Nasza oferta obejmuje całą gamę produktów, które pozwalają na zabezpieczenie stacji roboczych, notebooków i serwerów pracujących pod systemem Windows oraz Linux, zarówno na maszyn fizycznych jak i na maszynach wirtualnych. Backup z konfigurujemy tak aby  objął dane znajdujące się danej maszynie, jej system operacyjny wraz z konfiguracją oraz wszystkie aplikacje, w tym bazy danych takie jak SQL, Exchange czy Oracle.

 

 

 

 

ShadowProtect SPX Desktop (Windows)

Rozwiązanie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla komputerów pracujących pod systemem Windows.

 

ShadowProtect SPX Server (Windows) 

Rozwiązanie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych przeznaczone dla serwerów Windows.

 

ShadowProtect SPX for Small Business 

Rozwiązanie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych przeznaczone dla serwerów Windows SBS, Essentials i Foundation.

 

Virtual ShadowProtect SPX (Windows) 

Narzędzie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla maszyn wirtualnych pracujących w środowiskach VMware, MS Hyper-V, Citrix i Oracle.

 

ShadowProtect SPX Server (Linux) 

Narzędzie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla maszyn pracujących pod systemem Linux.

 

Virtual ShadowProtect SPX (Linux) 

Narzędzie do backupu i szybkiego odzyskiwania danych dla serverów wirtualnych pracujących pod systemem Linux.

Produkty dodatkowe

 

Odzyskiwanie danych z bazy MS Exchange

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange to narzędzie do selektywnego odzyskiwania z backupu bazy MS Exchange skrzynek pocztowych, poszczególnych wiadomości a nawet ich załączników.

 

 

Replikacja backupu

Produkty IM iFTP oraz IM ShadowStream umożliwiają wykonanie automatycznej repliki tworzonego backupu na inny serwer, do innej lokalizacji sieciowej, na serwer FTP lub do chmury.

 

 

Błyskawiczne przywrócenie serwera po awarii

Narzędzie HeadStart Restore błyskawicznie przywróci dowolną ilość danych skracając do minimum przestój wywołany awarią.

W naszej ofercie rozwizania dla:

 

- Firm

- Szkół

- Przedszkoli

- Gabinetów lekarskich

- Gabinetów stomatologicznych