Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

Opieka informatyczna i usługi informatyczne (outsourcing IT)

 

Informatyka to bardzo rozległa dziedzina, na którą składa się wiele gałęzi. Powoduje to trudności w zatrudnieniu w firmie pracownika, którego umiejętności i wiedza pozwoliłyby na samodzielną realizację wszystkich zadań: programowania, grafiki, naprawy sprzętu komputerowego. Racjonalnym rozwiązaniem wydaje się podjęcie współpracy z zewnętrzną firmą, która profesjonalnie i kompleksowo zrealizuje usługi informatyczne. W NG Solutions do Państwa dyspozycji pozostaje wyspecjalizowany personel, który specjalizuje się w wielu dziedzinach oferując szeroką opiekę informatyczną.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalny outsourcing IT gwarantujący nieprzerwane działanie systemu komputerowego w firmie. To usługi informatyczne na najwyższym poziomie, dzięki którym będą Państwo mogli spokojnie zająć się prowadzeniem własnego biznesu, bez konieczności martwienia się o sprawy techniczne. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz szansę na rozwój Państwa firmy.

 

Jakie korzyści przynosi profesjonalny outsourcing?

 

korzystanie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i technicznych, o wiele szybsza reakcja na stale zmieniające się potrzeby klientów, elastyczność oraz sumienność, mniejsze ryzyko organizacyjne i finansowe, duże oszczędności wynikające z wykorzystania najlepszych rozwiązań i praktyk, stała kontrola i monitoring działań IT. Profesjonalna opieka informatyczna obejmuje całą infrastrukturę komputerową w firmie. Zajmiemy się jej właściwą konfiguracją oraz wpłyniemy na jej wydajność, co bez wątpienia przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy oraz przedłużenie żywotności użytkowanych urządzeń.

 

Obsługa IT przez firmę zewnętrzną

 

Korzystanie z outsourcingu można określić za pomocą takich wartości: oszczędność czasu i pieniędzy, inwestycja w wyspecjalizowane zasoby ludzkie, zaufanie, profesjonalizm, rozwój. Opieka informatyczna oferowana przez NG Solutions zwiększa przewagę konkurencyjną naszych klientów. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu inwestują Państwo w rozwój swojego przedsiębiorstwa oraz obniżają koszty operacyjne. Nasze kompleksowe usługi informatyczne pozwalają na skuteczne odciążenie klienta od działań operacyjnych w zakresie IT.

 

Co zyskają Państwo korzystając z naszej firmy?

 

sprawną infrastrukturę oraz prawidłową konfigurację oprogramowania, usługi serwisowe, w tym naprawę komputerów stacjonarnych, laptopów, drukarek czy skanerów, dostęp do najnowszego know how z zakresu IT, atrakcyjne warunki współpracy, o wiele bardziej opłacalne niż w przypadku zatrudniania na stałe zespołu informatyków, fachową wiedzę i doradztwo w zakresie doboru sprzętu czy tworzenia infrastruktury sieciowej,bezpieczeństwo IT.

Zachęcamy Państwa gorąco do skorzystania z naszych usług.

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.