Copyright © 2001-2015 NG Solutions

All rights reserved

Administracja Serwerami

 

Serwery są kluczowymi jednostkami w każdej infrastrukturze IT. Pełnią przy tym wiele istotnych funkcji. Dlatego też bardzo ważne jest prawidłowe ich zarządzanie. Potwierdzeniem  naszych kompetencji są certyfikaty (MCSA, MCSA:M, MCTS) zdobyte na szkoleniach. Specjalizujemy się w serwerach Microsoft oraz Linux. Wspieramy wszystkie usługi, jakie dostarczają te firmy, a są to między innymi; serwery pocztowe, serwery aplikacji czy serwery plików.

Rozwój technologii informatycznych, wymusza na firmach nieustanna inwestycję w strukturę informatyczną. Dzisiaj chyba nie ma już firmy, która nie posiadała by przynajmniej serwera plików.   Specjalizujemy się w administracji serwerów z rodziny MS Windows. Te popularne serwery są wstanie zaspokoić w 90% potrzeby średnich i większych przedsiębiorstw

Administrujemy serwerami:

- Windows serwer 2012

- Windows serwer 2008

- Windows serwer 2003

- Windows serwer SBS 2011

- Windows serwer SBS 2008

- Windows serwer SBS 2003

 

Windows Server 2012 R2 to wysoko wydajny system obsługujący wielkie obciążenia robocze i innowacyjne rozwiązania infrastruktury w zakresie pamięci masowej, tożsamości, sieci, wirtualizacji i inne. System Windows Server 2012 R2 to platforma klasy korporacyjnej oferująca 5-krotnie więcej możliwości obsługi procesora logicznego, 4-krotnie więcej pamięci fizycznej i 16-krotnie więcej funkcji obsługi pamięci na maszynę wirtualną.

 

 

Outsourcing IT dla firm

Wiemy doskonale, że najlepsze firmy poszukują najlepiej wykwalifikowanych pracowników, z uwagi na to, że zadania, które mają wykonywać powinny być wypełnione z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Takich pracowników zapewnia Państwu właśnie NG Solutions oferując dogodny dla klienta model działania.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy biznes wymaga optymalnych rozwiązań oraz stałego rozwoju. Osiągnięcie tego celu będzie o wiele łatwiejsze po skorzystaniu z usług spełniających najwyższe standardy z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją na ich wykonanie.